COOL65 807/HA



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Napszemüveg
Gyártó Carrera
Eladó arukereso.hu
Ajánljuk Napszemüveg Carrera

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

COOL65 807/HAa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

COOL65 807/HA
Napszemüveg

COOL65 807/HA

45 990 Ft

Teljes COOL65 807/HA termékleírás

A Carrera COOL65-807-HA napszemüveg egy kiváló minőségű és stílusos viselet lehet minden olyan személy számára, aki szereti a divatos és modern megjelenést. Ez a Carrera napszemüveg garantáltan eredeti, így biztos lehetsz abban, hogy a legjobb minőséget kapod, ha megvásárolod. A lencsék nem polarizáltak, de magas fokú UV szűrővel rendelkeznek. Ez azt jelenti, hogy a lencsék védelmet nyújtanak az ultraibolya sugarak ellen,

A arukereso.hu webáruházban a napszemüveg kategóriából a COOL65 807/HA) terméket 45 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Napszemüveg,

Gyártó

Carrera

Eladó

arukereso.hu

Ár

45 990 Ft

EAN

716736361758

Gyakran ismételt kérdések a COOL65 807/HA kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a COOL65 807/HA?

A COOL65 807/HA terméket 45 990Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a COOL65 807/HA terméket?

A COOL65 807/HA terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A COOL65 807/HA raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron COOL65 807/HA Megnézheted a arukereso.hu oldalon.


❓ Mi a COOL65 807/HAEAN kódja?

A COOL65 807/HA termék EAN kódja: 716736361758



Még több terméket keresél a carrera gyártótól?


Katalógusunkban az carrera márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb carrera termékeinek kínálatát.

A magazin legújabb cikkeiy