Éhes békák - Hungry frogs



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Társasjáték
Gyártó Noris
Eladó arukereso.hu
Ajánljuk Társasjáték Noris

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Éhes békák - Hungry frogsa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Éhes békák - Hungry frogs
Társasjáték

Éhes békák - Hungry frogs

5 480 Ft

Teljes Éhes békák - Hungry frogs termékleírás

A Noris Hungry Frogs - Éhes békák társasjáték rendkívül mókás időtöltésre csábíthatja már az óvodás korosztályt is. Mert ebben a társasban nem más a feladat, mint megetetni az éhes békákat. Vajon melyik béka rakja a leghamarabb teli a pocakját, és melyik kis ügyes lurkó gyűjti a legtöbb színes golyócskát? A játék során minden kiderül! Amennyiben izgalmas percekkel ajándékozná meg gyermekét vagy az egész családot, és már al

A arukereso.hu webáruházban a társasjáték kategóriából a Éhes békák - Hungry frogs) terméket 5 480 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Társasjáték,

Gyártó

Noris

Eladó

arukereso.hu

Ár

5 480 Ft

EAN

4000826002819

Gyakran ismételt kérdések a Éhes békák - Hungry frogs kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Éhes békák - Hungry frogs?

A Éhes békák - Hungry frogs terméket 5 480Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Éhes békák - Hungry frogs terméket?

A Éhes békák - Hungry frogs terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Éhes békák - Hungry frogs raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Éhes békák - Hungry frogs Megnézheted a arukereso.hu oldalon.


❓ Mi a Éhes békák - Hungry frogsEAN kódja?

A Éhes békák - Hungry frogs termék EAN kódja: 4000826002819



Még több terméket keresél a noris gyártótól?


Katalógusunkban az noris márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb noris termékeinek kínálatát.

A magazin legújabb cikkeiy