Shield MENSZ006
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Napszemüveg |
| Gyártó | avatarsunglasses |
| Eladó | arukereso.hu |
| Ajánljuk | Napszemüveg avatarsunglasses |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Shield MENSZ006a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Napszemüveg
Shield MENSZ006 |
5 759 Ft |
Teljes Shield MENSZ006 termékleírás
A csomag tartalma:- 1 db Napszemüveg HD lencsével, AVATAR "Shield", feketeSportnapszemüveg borostyánszínű HD lencsével, színátmenetes lencsebevonattal, fekete műanyag kerettel. Ideális választás szabadtéri sportokhoz, vezetésez. A HD lencse borostyán színe a kék reflexiók kiszűrése által kontrasztosabb képet nyújt. HD lencse, borostyánszínű polikarbonát, színátmenetes lencsebevonattal fekete polikarbonát keret csúszásmentes s
A arukereso.hu webáruházban a napszemüveg kategóriából a Shield MENSZ006) terméket 5 759 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
5 759 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a Shield MENSZ006 kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Shield MENSZ006?
A Shield MENSZ006 terméket 5 759Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Shield MENSZ006 terméket?
A Shield MENSZ006 terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Shield MENSZ006 raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Shield MENSZ006 Megnézheted a arukereso.hu oldalon.
❓ Mi a Shield MENSZ006EAN kódja?
A Shield MENSZ006 termék EAN kódja: 5999105012559
Még több terméket keresél a avatarsunglasses gyártótól?
Katalógusunkban az avatarsunglasses márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb avatarsunglasses termékeinek kínálatát.