Smart karamell (321027)
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Gyurma agyag |
| Gyártó | DAS |
| Eladó | arukereso.hu |
| Ajánljuk | Gyurma agyag DAS |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Smart karamell (321027)a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Gyurma agyag
Smart karamell (321027) |
780 Ft |
Teljes Smart karamell (321027) termékleírás
Gyurma DAS Smart süthető és modellező gyurma 57 gr karamell - Fotoland fotó és irodaszer webáruház - Rendelj raktárról, 818-os áron. Gyors kiszállítás. A DAS Smart a süthető új DAS modellező gyurma. PVC alapú agyag. Tömörségének sokoldalúságának és könnyű alakíthatóságának köszönhetően szobrocskák és minták mellett egyedi tárgyak is készíthetőek. Ékszerek és apró kézműipari termékek részét képező gyöngyök készítés
A arukereso.hu webáruházban a gyurma agyag kategóriából a Smart karamell (321027)) terméket 780 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
780 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a Smart karamell (321027) kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Smart karamell (321027)?
A Smart karamell (321027) terméket 780Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Smart karamell (321027) terméket?
A Smart karamell (321027) terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Smart karamell (321027) raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Smart karamell (321027) Megnézheted a arukereso.hu oldalon.
❓ Mi a Smart karamell (321027)EAN kódja?
A Smart karamell (321027) termék EAN kódja: 8000144004775
Még több terméket keresél a das gyártótól?
Katalógusunkban az das márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb das termékeinek kínálatát.