TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Játék baba mama
Kreatív készletek
Csináld magad DIY
Gyurma
Gyártó TM Toys
Eladó Alza.hu
Ajánljuk Gyurma TM Toys

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

TM TOYS Hey Clay Szörnyecskéka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék
Gyurma

TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék

7 790 Ft

Teljes TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék termékleírás

Gyurma TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék:Úgy látod, hogy gyermekeid figyelmét semmilyen játék nem köti le elég sokáig? Akkor szerezd be nekik ezt a hasznos TM Toys gyurmát, amely nemcsak a gyermekek kézügyességét és képzelőerejét javítja, hanem a finommotorikus képességek fejlődését is támogatja. E puha gyurma könnyű megmunkálást biztosít. A gyurma használatakor nem marad szennyeződés sem a ruhán, sem a bútoron, így a takarításra és mosásra nem lesz gondod. Ahhoz, hogy egy gyermek megfelelően fejlődjön, teret kell adni neki a játékhoz és a tanuláshoz. Pontosan ezt nyújtja ez a hasznos űrlények témájú gyurma, amely 5 éves kortól javasolt. 5 éves kortól minden gyereknek alkalmas. E praktikus gyurma tömege 230 g. A praktikus TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék leglényegesebb tulajdonságai A hasznos TM Toys gyurma ösztönzi a gyermekek képzeletét és kreativitását Puha, könnyen formázható és alakítható Nem koszolja a kezet, ruhát vagy bútort A gyurma javítja a két- és háromdimenziós érzékelést E konkrét TM Toys modellező gyurma 5 éves kortól alkalmas minden...

A Alza.hu webáruházban a gyurma kategóriából a TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék) terméket 7 790 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Játék baba mama, Kreatív készletek, Csináld magad DIY, Gyurma,

Gyártó

TM Toys

Eladó

Alza.hu

Ár

7 790 Ft

EAN

5904754607896

Gyakran ismételt kérdések a TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék?

A TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék terméket 7 790Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék terméket?

A TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék Megnézheted a Alza.hu oldalon.


❓ Mi a TM TOYS Hey Clay SzörnyecskékEAN kódja?

A TM TOYS Hey Clay Szörnyecskék termék EAN kódja: 5904754607896



Még több terméket keresél a tm toys gyártótól?


Katalógusunkban az tm toys márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb tm toys termékeinek kínálatát.

A magazin legújabb cikkeiy